استانداردهای منهول

استاندارد‌های منهول پلی اتیلن

استاندارد‌های منهول پلی اتیلن

استاندارد ملی منهول پلی اتیلن با توجه به جدید بودن محصول از استانداردهای جوان میباشد , و گروه مهندسی پارس اتیلن کیش با تکیه بر سال ها تجربه و دانش فنی خود، از اعضای گروه تدوین استاندارد منهول های پلی اتیلن در “موسسه استاندارد و تحقیقاتی صنعتی ایران” بوده است. در ادامه متن اصلی سازمان استاندارد ملی ایران جهت دانلود قرار داده شده است.

استانداردهای بین المللی و مرجع در زمینه منهول پلی اتیلن استانداردهای ASTM F1759-2004 میباشد که در سه بخش تدوین شده است و این استانداردها را نیز برای دانلود قرار داده‌ایم.

مواد اولیه پلی اتیلن بکار رفته در تولید منهول‌های پیش ساخته شرکت پارس اتیلن کیش از مواد پلی اتیلن گرید ۳۸۴۰ می‌باشد که می‌توان از مواد HDPE یا LLDPE گرید روتاری مولدینگ نیز برای تولید منهول پلی اتیلنی استفاده نمود. در مورد آب بندی قطعات مختلف بر روی هم از نوار آب بندی (Seal) از جنس EPDM استفاده می شود. ضمنا پیچ و مهره و واشر های بکار رفته نیز گالوانیزه گرم می‌باشند.

لیست استاندارد‌های منهول پلی اتیلن

کاتالوگهای منهول پلی اتیلن، دستور العمل‌ها و اطلاعات فنی و روشهای نصب مربوط به منهول پلی اتیلن تولیدی شرکت پارس اتیلن در ذیل آمده است.

استاندارد‌های منهول پلی اتیلن