استاندارد ها

استاندارد به معنای نظم و قانون می باشد. هر كاری كه طبق اصول منظم و مرتب انجام شده باشد می گویند طبق استاندارد است و مهر استاندارد دریافت می كند. شاید نتوان تعریف خیلی دقیق و صحیحی از استاندارد ارائه نمود، ولی به‌طور کلی می‌توان این‌گونه عنوان کرد که استاندارد آزمایش‌ها و مطالعات گذشته برای نتیجه‌گیری و استفاده در آینده است.

استانداردها تنها مربوط به کالا نمی‌شوند، بلکه بسیاری از خدمات را نیز شامل می‌شوند. باید قبول کرد که هر کالا و یا هر نوع خدماتی باید در یک چارچوب مشخص ارائه شود و این چارچوب‌ها را می‌توان با استاندارد تعریف کرد.

شرکت پارس اتیلن کیش با توجه به دارا بودن تجهیزات تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن ساخت کشور آلمان و استاندارDIN د آلمان را جهت تولید محصولات خود مرجع قرار داده  و پس از با موفقیت گذراندن مراحل متعدد آزمون کیفیت و بازدیدهای متوالی از خطوط تولید و ماشین آلات توسط مراجع ضیصلاح سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران موفق به كسب نشان استاندارد ملی ایران به شماره ۱۳۳۱ جهت تولید لوله‌های پلی اتیلن نیز شده است.

محصولات ، مواد اولیه و خط تولید مجموعه پارس اتیلن کیش تحت بازرسی‌های دوره‌ای ( بازرسی حین ساخت و بازرسی قبل از حمل ) قرار دارد و برای اقلام صادراتی توانسته گواهینامه‌های کیفیت متعددی از شرکتهای SGS و BV دریافت نماید.

استانداردهای شرکت پارس اتیلن کیش:

استاندارد ملی ایران

استاندارد لوله پلی اتیلن ۱۴۴۲۷

استاندارد DIN آلمان

استانداردهای HDPE ( استانداردهای مرتبط به لوله پلی اتیلن)

استانداردهای لوله UPVC

استانداردهای زهکشی

بازرسی کالا | SGS و BV برای صادرات

استانداردهای منهول پلی اتیلن

فهرست استانداردهای ملی مرتبط با لوله و اتصالات پلیمری