88202060 021

10

دستگاه جوش لوله پلی اتیلن

دستگاه جوش لوله پلی اتیلن

دستگاه های جوش لوله پلی اتیلن با قابلیت لب به لب (Butt Fusion) با طراحی و قابلیت‌های جدید از تولیدات منحصر بفرد مجموعه پارس اتیلن کیش است که دستگاه‌های جوش لوله پلی اتیلن تولیدی این مجموعه در سایزهای متنوع ذیل تولید و عرضه میگردد:

  •  فاضلابی50 -160 mm دستگاه جوش لوله پلی اتیلن
  • 63 -250 mm دستگاه جوش لوله پلی اتیلن  هیدرولیک دستی
  • 90 -250 mm دستگاه جوش لوله پلی اتیلن هیدرولیک
  • 90 -315 mm دستگاه جوش لوله پلی اتیلن هیدرولیک
  • 200 -400 mm دستگاه جوش لوله پلی اتیلن هیدرولیک
  • 250 -500 mm دستگاه جوش لوله پلی اتیلن هیدرولیک
  • 315 -630 mm دستگاه جوش لوله پلی اتیلن  هیدرولیک
  • 710 -1200 mm دستگاه جوش لوله پلی اتیلن هیدرولیک

دستگاه های جوش لوله پلی اتیلن با استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه موجود در بازار تهیه و تولید میگردند.همانند دیگر محصولات پارس اتیلن کیش کیفیت برتر ,گارانتی قطعات تا یک سال و ده سال خدمات پس از خدمات پس از فروش کارکرد بهینه و دقیق این دستگاهها را تضمین نموده است.
جوشکاری لوله‌ پلی اتیلن یکی از مهمترین نکات و مسائلی است که در اجرا شبکه‌ها قابل توجه است, دستگاه هاي جوش لوله پلي اتيلن بمنظور سرعت در كار و بالا بردن كيفيت نصب لوله و اتصالات طراحي وساخته شده است . دستگاهاي جوش پلي اتيلن پارس اتیلن کیش براساس استاندارد‌ DVS-2201 و استاندارد‌ ISO-121761 توليد مي شوند . دستگاه هاي جوش پلي اتيلن پس از اگذراندن مراحل توليد مورد تست ،آزمايش و كاليبره قرارمي گرند .

انواع دستگاه ‌های جوش لوله پلی اتیلن

دستگاه جوش بات فیوژن

دستگاه هاي جوش لوله پلي اتيلن به سه مدل دستگاه تقسیم میشوند که هرکدام کاربرد و مزایای خود را دارند و انتخاب هرکدام از آنها بستگي به كاربرد خط لوله ، نيازمندي‌ها و شرایط پروژه دارد.

1- دستگاه جوش بات فيوژن (جوش لب به لب)

از اتصالات جوش لب به لب لوله پلی اتیلن می توان در سیستم های آبرسانی , فاضلاب و شبكه توزيع آنها ، آتش نشانی در فشارهای مختلف استفاده می‌شود. این نوع جوش در صورتیکه بدرستی انجام شود بهترین روش اتصال در لوله پلی اتیلن با اتصالات پلی اتیلن می باشد . در اتصالات جوشي، كيفيت جوش و بازده آن بستگي به مهارت و توانائي جوشكار، تناسب و كارايي مناسب دستگاه جوش و تجهيزات مربوطه و ميزان رعايت اصول و قوانين جوشكاري دارد.

2- جوش الكتروفيوژن

اتصالات جوشی الکتروفیوژن معمولاً در شبكه هاي توزيع گاز جهت اتصال لوله های پلی اتیلنی به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این نوع اتصالات با توجه به توصیه استاندارد شرکت ملی گاز ایران و DIN آلمان بوده تا بیشترین بازدهی را در بر داشته باشد.

3- اكسترودر

دستگاه جوش اکسترودر

 دستگاه جوش اکسترودر جهت ترمیم اتصالات لوله پلی اتیلن و همچنین جوش دادن آن ها نیز استفاده میگردد. این نوع دستگاه در نوع و سایزهای متنوعی تولید میگردد. همانطور که در تصویر روبرو مشاهده می نمایید این دستگاه بیشتر به صورت دستی جهت ترمیم جوش لوله های پلی اتیلنی مورد استفاده قرار می گیرد.

Apps Telegram iconfacebook icongoogle icontwitter iconyoutube icon