استخدام تمام وقت پارس اتیلن کیش

استخدام و دعوت به همکاری در پارس اتیلن کیش

فرصت های شغلی در پارس اتیلن کیش

امروزه نيروي انساني به عنوان متولي امر برنامه ريزي، سازماندهي، هدايت و رهبري، نظارت و كنترل، نقشي پر اهميت تری در پيشبرد اهداف متعالي هر سازمان ايفا مي كند و همواره بايستي ظرفيتهاي جديد انساني را شناخت ‌تا توسعه قابليت‌ها و كيفيت‌هاي انساني به صورت يك فرآيند دائمي انجام شود .

از اينرو از تمام علاقه مندان به حضور در یک محیط کاری متفاوت دعوت می کنیم تا به جمع ما بپیوندند. ما در شرکت پارس اتیلن کیش مطابق با برنامه‌ی منظم خود، برای توسعه‌ی کسب و کار و افزایش نیروی انسانی، چشم به راه حضور افراد توانمند و خلاق هستیم و زمینه های لازم را برای فعالیت این افراد فراهم نموده ایم.

فضای حاکم بر فعالیت های پارس اتیلن کیش ، فضایی پویا و بالنده و در عین حال قانون مدار و مشتری محور است. پای بندی به ارزش های انسانی پیش از هر اصل دیگری چارچوب فعالیت های پارس اتیلن کیش را مشخص می کند. صراحت و شفافیت، احترام متقابل ، انتقادپذیری و انعطاف پذیری از ویژگی های بارز فضای حاکم بر فعالیت های پارس اتیلن کیش است .برای حضور در پارس اتیلن کیش باید بکوشید که موفق باشید و دیگران را در دست یابی به موفقیت یاری کنید.

فرصت‌های شغلی در پارس اتیلن کیش

فرصت های شغلی در پارس اتیلن کیش

 • کارمند بازرگانی داخلی , خارجی
 • پاسخگو تلفن و منشی
 • مهندس نرم‌افزار ( متخصص وب)
 • کارمند بخش مالی و حسابداری
 • مهندس شیمی (جهت آزمایشگاه )
 • مهندس پلیمر (جهت واحد کنترل کیفیت)
 • مهندس مکانیک، سیالات
 • مهندس صنایع (متخصص نگهداری استاندارد‌های ایزو کنترل خطوط)

مراحل استخدام در پارس اتیلن کیش

فرصت های شغلی در پارس اتیلن کیش

برای پیوستن به ما باید پیش از هر چیز، رزومه‌ی خود را به دفتر مرکزی پارس اتیلن کیش ارسال کنید. پارس اتیلن کیش ضمن سپاس از تمام کسانی که این شرکت را برای فعالیت‌های خود انتخاب کرده‌اند، با کسانی که برای یک جایگاه شغلی در پارس اتیلن کیش مناسب شناخته شوند، تماس خواهد گرفت.

پس از این مرحله، شما باید در کمیته‌ی استخدام پارس اتیلن کیش حاضر شوید و توانایی‌های خود را در معرفی شایستگی‌های خود محک بزنید. در صورت پذیرفته شدن در این مرحله، با شما تماس گرفته خواهد شد تا فعالیت پویای خود را در خانواده‌ی پارس اتیلن کیش آغاز کنید.

 

تهیه رزومه

فرصت های شغلی در پارس اتیلن کیش

سوال درباره‌ی این که یک رزومه‌ی مناسب شرکت پارس اتیلن کیش چه ویژگی های باید داشته باشد، همواره یک پرسش اساسی برای کسانی است که مایل هستند خود را به بهترین شیوه برای انجام یک فعالیت به شرکت پارس اتیلن کیش معرفی کنند. برای تهیه‌ی یک رزومه‌ی مناسب بکوشید اطلاعاتی که در اختیار خواننده می‌گذارید تا حد ممکن گویا، دقیق و مختصر باشد. برخی از مهم ترین اطلاعاتی که باید در یک رزومه جهت شرکت پارس اتیلن کیش گنجانده شود را می‌توانید از در صفحه رزومه و نوشتن رزومه با جزئیات مطالعه نمائید.

جلسه مصاحبه پارس اتیلن کیش

پس از بازبینی‌های اولیه، در صورتی که رزومه ی شما از سوی واحد منابع انسانی پارس اتیلن کیش پذیرفته شود، شما به یک مصاحبه‌ی استخدامی دعوت خواهید شد. بدون شک شما پیش از ارسال رزومه به پارس اتیلن کیش مطالعات و تحقیقاتی درباره‌ی شیوه‌ی کار در این شرکت و نوع فعالیت های آن انجام داده اید. این جلسه، فرصتی مغتنم برای شما خواهد بود تا علاوه بر مشاهده‌ی فضا و محیط کار پارس اتیلن کیش، به مسئولان استخدام خود در این شرکت ثابت کنید که شما همان نیرویی هستید که پارس اتیلن کیش به دنبال آن بوده است.

فرصت های شغلی در پارس اتیلن کیش

اعتماد به نفس و تسلط خود را برای حضور در جلسه ی مصاحبه شرکت پارس اتیلن کیش تقویت کنید. افراد حاضر در شرکت پارس اتیلن کیش انسان هایی همچون شما هستند، تنها با تجربه ها و اندیشه های متفاوت.

فرم استخدام و ارسال رزومه

به سه روش میتوانید رزومه خود را برای ما ارسال کنید

 1. ارسال رزومه خود به آدرس الکترونیکی Jobs@parsethylene-kish.com
 2. دانلود فرم استخدام , تکمیل آن و ارسال آن به آدرس الکترونیکی Jobs@parsethylene-kish.com
 3. تکمیل فرم استخدامی پارس اتیلن کیش به صورت آنلاین از اینجا : فرم استخدام پارس اتیلن کیش