درباره ما

 

درباره مجموعه تولیدی پارس اتیلن کیش

محصولات پارس اتیلن کیش

شرکت پارس اتیلن کیش به عنوان یکی از با کیفیت ترین تولید کننده های لوله و اتصالات پلی اتیلن در دهه ۸۰ با هدف ایجاد بسترهای لازم جهت ارتقای کمی و کیفی صنعت پلی اتیلن و تولید محصولاتی با کیفیت بالا و در سطح ملی پا به عرصه بازار گذاشته و در طی چند سال تبدیل به یکی از برترین شرکتهای تولیدی در زمینه تولید لوله پلی اتیلن ، اتصالات پلی اتیلن و منهول پلی اتیلن در کشور شده است.

شركت پارس اتیلن کیش بواسطه تولید محصولات مرغوب و با کیفیت در اکثر پروژه های ملی همکاری داشته كه اين همكاري در زمينه تامين لوله، اتصالات و منهول پلي اتيلن براي اين پروژه ها بوده است. برخی از اين پروژه ها و تجربیات پارس اتیلن کیش در ذیل ذکر شده است:

 1. اکثر پروژه های شرکت ملی نفت ایران و همچنین شرکت های تابعه وزارت نفت.
 2. پروژه های شرکت صنایع پتروشیمی ایران.
 3. ۹۰ ٪ از پروژه های ملی ساخت نیروگاههاي كشور.
 4. صلیب سرخ جهاني جهت اجراي پروژه هاي آبرساني و فاضلاب در آفریقا ، آسیای میانه ، عراق و افغانستان.
 5. اکثر پروژه ها شركت آب و فاضلاب ایران.
 6. پروژه های تولید آب معدنی در كشور.
تولید لوله پلی اتیلن

و بسیاری دیگر از پروژه های صنعتي و تاسيساتي كشور اين شركت در زمينه توليد لوله ،اتصالات و منهول آن مشاركت داشته است.

شرکت پارس اتيلن کيش با توليد لوله و اتصالات پلي اتيلن از سايز ۲۰ ميليمتر تا ۱۰۰۰ ميليمتر مطابق با استانداردهای DIN 8074 , DIN 8075 آلمان و ISIRI 1331 ایران يکي از بزرگترين توليد کنندگان لوله، اتصالات و منهول پلی اتیلن در ايران مي باشد.

مواد اوليه مصرفي در شرکت پارس اتيلن کيش از معتبرترين توليدکنندگان مواد پلي اتيلن جهان تامين مي‌گردد که از آن جمله مي توان به شرکتهايBasell و BP Solvay ،Borouge   اشاره نمود. اين شرکت با در اختيار داشتن جديدترين و پيشرفته ترين ماشين آلات خط توليد لوله پلي اتيلن ساخت کشور آلمان، نياز حدود ۹۰% نيروگاههاي گازي و سيکل ترکيبي کشور را تامين می نماید.

شرکت پارس اتيلن کيش در سالهاي اخير توانسته است نياز اکثر کشورهاي همسايه از جمله افغانستان، عراق، کشورهاي آسياي ميانه و کشورهاي آفريقائي را در زمينه لوله و اتصالات پلي اتيلن تامين نمايد. در حال حاضر اين شرکت با اکثر پروژه هاي مطرح ملي در زمينه تامين لوله هاي پلي اتيلن شبکه هاي آبرساني تحت فشار، سيستم هاي آتش نشانی و همچنين سيستمهاي فاضلاب صنعتي همکاري مي نمايد.

انواع محصولات پارس اتیبن کیش

کاربرد محصولات شرکت پارس اتیلن کیش را میتوان به بخشهای کلی ذیل تعمیم داد:

 • انتقال آب ( آشامیدنی , صنعتی)
 • انتفال گاز
 • انتقال فاضلاب
 • کاربرد در دریا
 • شبکه آتش نشانی
 • کاورینگ کابل
 • هوارسانی و تهویه
 • آبیاری تحت فشار