چرا پارس اتیلن کیش؟

دلایل کیفیت مداری

خطرات لوله و قطعات بی کیفیت

از هیچ فردی پوشیده نیست که استفاده از کالای بی‌کیفیت با خطراتی همراه است و این خطرات گاها منجر به اتفاقات ناگوار و جبران ناپذیری می‌شود که در نهایت پشیمانی به بار می‌آورد.

یک لنت بی کیفیت خودرو , لوازم آرایشی و بهداشتی, مواد غذایی و خوراکی, لوازم ساختمانی , سیستم لوله‌های آتشنشانی و دهها و هزاران لوازم و مواد دیگر که هرگاه به درستی به وظیفه خود عمل ننمایند ,می‌تواند جان انسانها را به خطر بیاندازد و تهدیدی جدی برای سلامتی استفاده کنندگان باشد.

سیستم‌های انتقال سیالات بوسیله لوله پلی اتیلن با توجه به مزایای چشمگیری که دارد در حال رشد می‌باشد و در میان پیمانکاران و مجریان پروژه‌ها از محبوبیت خاصی برخوردار است و به انتخاب اول آنها تبدیل شده است.سیستمهای انتقال گاز ,لوله‌های انتقال فاضلاب ,لوله‌ی آب شرب و سیستم آتشنشانی جزو همین موارد می‌باشد.

 

لوله و اتصالات بی‌کیفیت ,پروژه‌ای را خراب می‌کند
لطفا از لوله و اتصالات پارس اتیلن کیش استفاده کنید

 

اگر لوله‌ها و اتصالات پلی اتیلن انتقال و پخش گاز از کیفیت مناسب برخوردار نباشد به طور حتم با انفجارهایی روبرو خواهیم بود که تلفات جانی و مالی فراوانی به دنبال دارد.

..:: پارس اتیلن کیش نماد خودباوری , توانمندی و کیفیت ::..

..::پارس اتیلن کیش به کیفیت متعهد است::..

..:: پارس اتیلن کیش نامی که سالهاست می شناسید و به آن اعتماد دارید ::..

اگر لوله و اتصالات انتقال فاضلاب ( لوله پلی اتیلن , لوله دوجداره کاروگیت , اسپیرال, لوله کورتیوب ) از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد در زیر خاک تغییر شکل میدهند و فاضلاب واردمحیط زیست شده و سفره های آبهای زیر زمینی را آلوده میکند و وارد چرخه آب شرب انسانها و دیگر موجودات زنده و گیاهان میشود و این تهدیدی جدی و خاموش برای سلامتی تمامی موجودات زنده میباشد. و این تهدید را به مانند بمبی ساعتی تشبیه میکنند که کسی از انفجارش در امان نخواهد ماند.

اگر لوله‌ها و اتصالات پلی اتیلن انتقال آب شرب از کیفیتی مناسب برخوردار نباشند , ترکیدگی های بسیاری در مسیر خط لوله خواهیم داشت و تعمیرات زیادی را در آینده باید داشته باشیم, طول عمر لوله بسیار پائین خواهد بود, سطح داخلی لوله ناصافی های ریزی خواهد داشت که باعث افت فشار میشود,لوله در اثر مرور زمان و چندین سال زود تر از آنچه که باید اتفاق بی‌افتد فرسوده میشود و آب واکنش شیمیایی انجام خواهد داد و دهها اثر منفی دیگر که از چشم ما ( به دلیل زیر خاک بودن لوله ) پنهان است.

با رو به گسترش بودن و افزایش محبوبیت لوله پلی اتیلن و استفاده این لوله‌ها در سیستم‌های آتشنشانی اگر لوله پلی اتیلن به دلیل بی کیفیت بودن در زمان مناسب به وظیفه خود نتوانند عکل کنند , فاجعه‌ای غیر قابل جبران خواهیم داشت.

لوله پلی اتیلن با کیفیت به لوله‌ای میگویند که با مواد اولیه درجه یک Black بدون افزودن هیچ مواد ضایعاتی و افزودنی بوسیله ماشین آلات مدرن و بروز تولید شود و در فرایند تولید نظارت مستمری وجود داشته باشد و اتصالات با کیفیت پلی اتیلن , اتصالای است , از جنس همانلوله‌ پلی اتیلن که با مشخصات ذکر شده تولید گردیده است.

..:: اروپائی ها هم پارس اتیلن کیش میخرند ::..

از شرکتهایی خرید کنید که با کارکنان ,مشتریان و محیط زیست با احترام رفتار میکنند

سیستمهای انتقال آب, سیستمهای انتقال فاضلاب ,شبکه‌های گازرسانی و …. از کنار هم قراردادن لولهاتصالات , منهول , واشر, رینگ ,فلنج ,شیر آلات و قطعات دیگر شکل میگیرد و هر کدام از این قطعات اگر به درستی وظیفه خود را انجام ندهند و از کیفیت مناسبی برخوردار نباشند کارکرد کل سیستم را با مشکل مواجه میکنند و چه زیبا خواهد بود که از قطعات و مواد با کیفیت بالا استفاده کنیم.

کیفیت مداری

کیفیت را با پارس اتیلن کیش تجربه کنید

شركت پارس اتیلن کیش یکی از با کیفیت‌ترین تولید کننده‌هاي لوله پلی اتیلن، اتصالات و منهول در ایران است و در اکثر پروژه های ملی همکاری داشته است و اين همكاري در زمينه تامين لوله، اتصالات و منهول پلي اتيلن براي اين پروژه ها بوده است.

تولید محصولات با کیفیت یکی از رویکردهای مشتری مداری است که مصرف کننده نهایی به صورت ناخودآگاه رضایتش جلب میشود و در نهایت به رعایت حقوق مصرف کننده منجر میشود.

کیفیت اتفاقی نیست, کیفیت یک فرآیند است که باید در تمامی مراحل تولید یک محصول ( به صورت مستقیم و غیر مستقیم ) به دقت به اجرا درآید . مواد اولیه , خطوط تولید , تفکر راهبردی مدیریت , پرسنل اداری و پرسنل تولید و آزمایشگاه , همگی در مسیری مشخص و هماهنگ با تفکر کیفیت محور باید حرکت کنند تا کیفیت به بالاترین شکل ممکن به مشتری ارائه شود.

مدیران ارشد و کیفیت مدار شرکت پارس اتیلن کیش معتقدند که توجه به منافع مشتری نهائی و تولید محصولی مطابق با استانداردهای بین المللی و بالاترین کیفیت ممکن ؛ وظیفه‌ی ملی است و برای رسیدن به این هدف واحد کنترل کیفیت به طور پیوسته مواد اولیه ورودی به شرکت و محصولات تولیدی را مطابق با استانداردهای موجود و با نهایت دقت کنترل کرده و نقش نماينده مشتري را در مجموعه پارس اتیلن کیش ايفا مي‌كند.

کیفیت در محصولات پارس اتیلن کیش تنها نمادی از کیفیت است که ممکن است به مشتریان عرضه گردد اما این کیفیت در پارس اتیلن کیش تنها یک شعار زیبا نمیباشد بلکه یکی از ارکان بی چون و چرای پارس اتیلن کیش میباشد. پارس اتیلن کیش با راهنمایی ها و تحت مدیریت ,مدیران کیفیت مدار خود , کلمه کیفیت را به یکی از بارزترین خصوصیات محصولات نهایی پارس اتیلن کیش بدل نموده است. کیفیت در پارس اتیلن کیش نه تنها در محصولات, که در تمامی امور و روابط کارفرمایان و پیمانکاران با مجموعه پارس اتیلن کیش نهادینه شده است.

برخی از دلایل کیفیت محصولات پارس اتیلن کیش :

  • مدیران کاردان
  • منابع انسانی پویا
  • تکنولوژی مدرن
  • استفاده از بهترین مواد اولیه دنیا
  • آزمایشگاه مدرن و مجهز
  • رعایت استانداردهای کیفی
  • حفظ محیط زیست
  • رعایت کلیه الزامات قانونی
  • ارزیابی درون سازمانی