خط مشی کیفیت

خط مشی

خط مشی پارس اتیلن کیش

شرکت پارس اتیلن کیش به عنوان تولید کننده با کیفیت ترین لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن و یکی از بزرگترین تولید کنندگان و با داشتن دامنه وسیع و متنوع از بازارهای داخلی و بین المللی، در راستای اعتلای برند و افزایش وفاداری و رضایتمندی مشتریان و سایر ذینفعان، خط مشی كیفیت خود را این چنین اعلام می نماید.
شرکت پارس اتیلن کیش معتقد است که توجه به منافع مشتری نهائی و تولید محصولی مطابق با استانداردهای جهانی وظیفه‌ی ملی است و برای رسیدن به این هدف واحد کنترل کیفیت به طور پیوسته مواد اولیه ورودی به شرکت و محصولات تولیدی را مطابق با استاندارد های موجود کنترل کرده و نقش نماینده مشتری را در مجموعه پارس اتیلن کیش ایفا می‌كند.
سرلوحه کسب و کار ما ،به خدمت گرفتن و استفاده از کلیه امکانات شرکت است و سفارش مشتری باید از ابتدا با سرعت،دقت و صحت انجام شود تا محصول عرضه شده دارای کیفیتی مورد درخواست مشتری و درخور نام بزرگ پارس اتیلن کیش باشد.
برای ایجاد روابطی پایدار با مشتری ،به دنبال ارایه کیفیتی بی همتا در محصول نهایی هستیم و می خواهیم با اتکا به مهندسی، آموزش و مشاوره در زمینه تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن و منهول پلی اتیلن استانداردهایی را تعریف نمائیم مافوق تمام استانداردهای موجود .
شركت تولیدی پارس اتیلن کیش با درك نقش حساس و حیاتی خود در صنعت تولید پلی اتیلن ایران و به منظور ارج نهادن به خواسته‌های مشتریان در چارچوب ایجاد سیستمی منظم و یكپارچه، جهت پاسخگویی به نیازهای داخلی و خارجی مجموعه، اقدام به استقرار سیستم مدیریت یکپارچه كیفیت IMS در كارخانه با تأیید شركت گواهی‌دهنده معتبر SGS نموده‌است. در این راستا با بهره‌گیری از پرسنل متخصص خود و استفاده از مشاوران مجرب در این زمینه، به پیاده‌سازی و اجرای الزامات این استاندارد نموده‌است .