سخن مدیرعامل پارس اتیلن کیش

 

سخن مدیر عامل پارس اتیلن کیش

شرکت پارس اتیلن کیش به عنوان یکی از با کیفیت ترین تولید کننده های لوله، اتصالات و منهول پلی اتیلن در دهه ۸۰ با هدف ایجاد بسترهای لازم جهت ارتقای کمی و کیفی صنعت پلی اتیلن و تولید محصولاتی با کیفیت بالا و در سطح ملی، پا به عرصه بازار گذاشته و در طی چند سال تبدیل به برترین شرکت در زمینه تولید لوله، اتصالات و منهول پلی اتیلن در کشور شده است.

سیاست‌ های کلان شرکت پارس اتیلن کیش در ابعاد مختلف به شرح زیر است :

  • تکنولوژی برتر
  • منابع انسانی پویا
  • کیفت مداری

تکنولوژی برتر :

شرکت پارس اتیلن کیش همواره معتقد به اصل بهره‌گیری و استفاده از تکنولوژی‌‌های نوین و به روز دنیا بوده که در این راستا اقدام به ورود جدیدترین ماشین آلات تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن از کشور آلمان نموده است. مدیران مجموعه پارس اتیلن کیش با خلاقیت ، ابتکار و شجاعت در پیاده‌سازی تکنولوژی‌های جدید آن را در شرکت نهادینه نموده و این مهم را به عنوان یک اصل با ارزش باور دارند.

منابع انسانی پویا :

منابع انسانی پارس اتیلن کیش

شرکت پارس اتیلن کیش بهره‌مندی از کارآمدترین نیروهای متخصص را در خانواده خود به عنوان هدف اول دانسته و از آن جایی که معتقد است موفقیت حال و آینده شرکت را منابع پر ارزش انسانی رقم می‌زند، اقدام به جذب نیروهای دانش آموخته و پویا در مجموعه نموده تا بتواند همواره محصولات خویش را مطابق با عملکرد بزرگان صنعت پلی اتیلن جهان، به بازار عرضه نماید.

یکی از وجوه تمایز همکاران در شرکت پارس اتیلن کیش، روحیه کار تیمی و تیم محوری در تمام گروه‌های‌ کاری است. تک ‌تک کارکنان شرکت پارس اتیلن کیش معتقدند که تحقق اهداف کلان شرکت در گرو کار تیمی و سازمانی است .

کیفت مداری

شرکت پارس اتیلن کیش معتقد است که توجه به منافع مشتری نهائی و تولید محصولی مطابق با استانداردهای جهانی وظیفه‌ی ملی است و جهت رسیدن به این هدف، تلاشی مستمر را در سرلوحه برنامه‌های خود قرار داده است. مدیران شرکت پارس اتیلن کیش بر این باور معتقدند که برای داشتن کشوری آباد و سربلند هر فرد باید در جایگاه خود حداکثر کوشش خود را صرف نماید .

در پایان، مراتب قدردانی و تشکر خود را از تک تک کارکنان متعهد و زحمت‌کش شرکت اعلام می‌دارم و معتقد هستم موفقیت امروز حاصل تلاش و پشتکار خستگی ناپذیر این نیروهای همدل و زحمتکش در مجموعه پارس اتیلن کیش بوده است .

با آرزوی موفقیت برای تمامی این عزیزان در عرصه صنعت کشور.

مدیر عامل شرکت پارس اتیلن کیش : حسین فاضلی