خرید لوله پلی اتیلن

 خرید لوله پلی اتیلن

موارد مهم در خرید و انتخاب لوله و اتصالات پلی اتیلن

نحوه خرید لوله پلی اتیلن

هنگام خرید لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن , توجه به مواد اولیه مصرفی ، تجهیزات کارخانه تولید کننده , اعتبار و شهرت کارخانه باید مورد توجه قرار گیرد و اکیدا توصیه می‌شود لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن را از یک کارخانه معتبر تهیه کنند. در تولید لوله‌های پلی اتیلن مهم ترین فاکتور علاوه بر مواد مصرفی ، خط تولید نیز مهم می باشد. همچنین اگر کیفیت مواد اولیه مصرفی مرغوب نباشد و یا مواد ضایعاتی باشند عمر مفید لوله را کاملا کاهش داده و همچنین اگر لوله پلی اتیلن تولید شده با این مواد برای انتقال آب مورد استفاده قرار گیرد کاملا سرطان زا خواهد بود.

دلیل تفاوت قیمت لوله های پلی اتیلن

دلیل تفاوت قیمت خرید لوله پلی اتیلن

چرا قیمت برخی از لوله های پلی اتیلن بسیار ارزان است ؟

همانطور که گفته شد مواد اولیه و تجهیزات خط تولید در تولید این نوع لوله‌ها بسیار تاثیر گذار خواهد بود. لذا اگر لوله پلی اتیلن تولید شده از مواد ضایعاتی باشد قیمت آن بسیار ارزانتر و همچنین عمر مفید آن ها بسیار پایین تر خواهد بود

توصیه هنگام خرید لوله پلی اتیلن

توصیه می گردد از کارخانه ای که لوله پلی اتیلن خریداری می گردد از همان کارخانه نیز اتصالات پلی اتیلنی خریداری گردد زیرا بنا به استفاده از مواد اولیه متفاوت ( درجه ۱ ، ۲ و همچنین مواد ضایعاتی ) نقاط ذوب جهت اتصال اتصالات به لوله ها متفاوت خواهد بود که اگر این امر در نظر گرفته نشود سبب اتصال ضعیف خواهد شد.