88202060 021

10

لیست قیمت روز لوله پلی اتیلن

لوله‌های پلی اتیلن از مواد پلی اتیلن تولید می‌شوند که قیمت فروش این مواد در بورس و توسط پتروشیمی‌ها همواره دارای تغییر می‌باشد و ثبات نسبی در قیمت لوله‌های پلی اتیلن وجود ندارد .

قیمت لوله پلی اتیلن حاصل ضرب وزن یک متر از آن سایز در قیمت هر کیلو مواد اولیه می‌باشد. البته قیمت بدست آمده قیمت خام می‌باشد و ضرایب تولید و هزینه‌های دیگر را نیز باید به آن اضافه نمود و در لوله‌هایی که با مواد مشکی وارداتی ( بروج ) تولید می‌شوند فاکتور نوسانات نرخ ارز نیز به فرمول بالا اضافه می‌گردد. لیست قیمت روز لوله پلی اتیلن جدولی از تمامی سایزها با تمامی فشارهای کاری لوله پلی اتیلن نمی‌باشد , بیشتر مشتریان و مشاوران هنگام درخواست قیمت لوله پلی اتیلن و جهت برآورد هزینه‌های اجرای سیستم‌ لوله کشی در پروژه‌هایشان درخواست لیست قیمت لوله پلی اتیلن دارند که دادن این لیست به دلیل تنوع و تعدد موارد برای تولید کنندگان و فروشندگان امکان پذیر نیست.

 لیست قیمت لوله پلی اتیلن

موارد تاثیر گذار در قیمت روز لوله پلی اتیلن

- قیمت مواد اولیه در بورس
- قیمت مواد اولیه
- قیمت ترانزیت و حمل مواد
- نرخ ترخیص و گمرکات داخلی
- نرخ امور قانونی و وجوهاتی که بنادر کشور مبدا دریافت می‌کنند
- هزینه‌های تخلیه و بارگیری در بنادر کشور مبدا و بنادر کشور ایران
- هزینه برق
- حقوق دستمزد
- هزینه‌های سربار
- مبلغی جزئی در حد 4 تا 5 درصد سود   

 لیست قیمت لوله پلی اتیلن

چگونگی تعیین قیمت لوله پلی اتیلن

لیست قیمت بر اساس قیمت لوله پلی اتیلن مشخص می‌شود و قیمت بر اساس متر طول محاسبه می‌شود و برخی از فروشندگان نیز به صورت هر کیلو مواد مصرفی قیمت را اعلام می‌کنند. , برای تولید کننده و فروشنده لوله پلی اتیلن تفاوتی ندارد که شما چه لوله‌ای و و با چه مشخصاتی خرید کرده‌اید , درواقع میزان مواد اولیه مصرفی برای ساخت هر متر لوله مهم می‌باشد. قیمت لوله پلی اتیلن و وزن آن رابطه مستقیم با فشار کاری آن لوله دارد, هرچه این فشار بالاتر باشد وزن و قیمت لوله بالاتر می‌رود.

 

تاثیر پارامترهای لوله پلی اتیلن در قیمت

لیست قیمت انواع لوله پلی اتیلن به سایز (میلیمتر و اینچ ) فشار قوی ,فشار بالا و در فشارهای اتمسفر و بار با توجه به جدول استاندارد لوله پلی اتیلن مشخص و اعلام می‌گردد .اکثر تولید کنندگان لوله پلی اتیلن لیست قیمت ارائه نمی‌کنند و به صورت موردی و طبق درخواست مشتریان اعلام قیمت می‌کنند.

 لیست قیمت لوله پلی اتیلن

تاثیر تولید انبوه بر قیمت

کارخانه‌ای که دائماً در حال تولید است هزینه‌های تولید کمتری از کارخانه‌ای که چند روز در ماه کار می‌کند دارد و می‌تواند لوله پلی اتیلن را به قیمت بهتری عرضه کند و از این رو قیمت‌های لوله پلی اتیلن هم ممکن است تفاوت کند و به کیفیت تولید , ماشین آلات و تجهیزات , واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه‌های مستقر در کارخانه و واحد تولیدی حتما توجه نمائید.

خرید خوب لوله پلی اتیلن با کیفیت با قیمت مناسب

خرید لوله پلی اتیلن  بسیار راحت می‌باشد , اگر یک تامین کننده با کیفیت و مناسب برای خود انتخاب کنید و آن تولید کننده نیز بتواند تمامی گواهینامه‌ها , استانداردها و شرایط مناسب ( خیالی آسوده ) برای یک خرید عالی را برای شما فراهم کند.

Apps Telegram iconfacebook icongoogle icontwitter iconyoutube icon