Saudi-Arabia-Flag Iran-Flag-icon United-Kingdom-flag-icon

قیمت لوله پلی اتیلن

قیمت لوله پلی اتیلن / فروش لوله پلی اتیلن

چگونگی محاسبه قیمت لوله پلی اتیلن / فرمول محاسبه قیمت لوله پلی اتیلن

قیمت لوله پلی اتیلن

قیمت لوله پلی اتیلن حاصل ضرب وزن یک متر از آن سایز در قیمت هر کیلو مواد اولیه می باشد.قیمت ها هم ممکن است تفاوت کند.کارخانه ای که دائماً در حال تولید است هزینه های تولید کمتری از کارخانه ای که چند روز در ماه کار میکند دارد و میتواند لوله پلی اتیلن را به قیمت بهتری عرضه کند .

قیمت لوله پلی اتیلن بر اساس متر طول محاسبه می شود و برای کارخانه فرق نمی‌کند که شما چه لوله‌ای و در چه قطری خرید کرده اید بلکه مقدار مواد اولیه مصرف شده برای ساخت هر متر طول لوله پلی اتیلن مهم است.قیمت لوله پلی اتیلن به قطر و فشار لوله و همچنین مواد اولیه آن بستگی دارد. قیمت لوله پلی اتیلن و وزن آن رابطه مستقیم با فشار کاری آن لوله دارد, هرچه این فشار بالاتر باشد وزن و قیمت لوله بالاتر می رود.

ارائه لیست قیمت جهت لوله و اتصالات پلی اتیلن به دلیل گستردگی محصولات امکان پذیر نبوده و غالبا مشخصات درخواست مشتری به ایشان اعلام می شود.

مطلب مرتبط : چگونگی خرید لوله پلی اتیلن

برترین مطلب

لوله های پلی اتیلن HDPE

كاربري لوله‌های پلی اتیلن انتقال آب، مواد شيميائي، سيالات خنك كننده و گرم كننده، مواد غذائي، دوغابها، گازها، هواي فشرده و سيستمهاي خلأ، چه در روي زمين و چه در زير زمين است. آغاز استفاده از لوله هاي پلاستيكي تحت فشار، از حدود سال 1950 ميلادي بود. 

 « Specification for Polyethylene Line Pipe •
« هندبوک لوله پلی اتیلن / Hand Book of Polyethylene Pipe •
« Standard for Polyethylene Pipe & Fittings for Underground Fire Protection •