88202060 021

10

قیمت اتصالات پلی اتیلن

قیمت اتصالات پلی اتیلن و محاسبه آن کمی پیچیده تر از محاسبه قیمت لوله‌های پلی اتیلن می‌باشد. به دلیل متنوع بودن در نوع و تنوع در مدل، اتصالات پلی اتیلن دارای قیمتهای مختلفی می باشد. در قیمت اتصالات نیز تمامی فاکتورهای تاثیر گذار در قیمت لوله پلی اتیلن و مشخصا مواد اولیه پلی اتیلن تاثیر گذار می‌باشد و از اینرو پیشنهاد می‌کنیم مطالب لیست قیمت روز لوله پلی اتیلن را مطالعه نمائید.

در خطوط لوله پلی اتیلن، اتصالات پلی اتیلن نقش مهمی دارند و اکثر اشکالات و خرابی‌ها در خطوط لوله پلی اتیلن در همان محل‌های اتصالات می‌باشد لذا در تهیه اتصالات پلی اتیلن نهایت دقت و وسواس را داشته باشید که کیفیت اتصالات می‌تواند کارکرد کل خطوط لوله را تحت تاثیر قرار دهد.

به این نکته توجه داشته باشید که ارزان خریدن و مخصوصا خیلی ارزان خریدن به منزله خریدی خوب و تهیه کالایی دارای کیفیت و مناسب نخواهد بود و در محصولات پلی اتیلنی و اتصالات پلی اتیلن، قیمت اتصالات پلی اتیلن نباید از مواد پلی اتیلن کمتر باشد چون در تمامی استانداردها مشخصا ذکر شده است که از مواد اولیه نو و بازیافت نشده بایستی استفاده گردد.

..:: پارس اتیلن کیش نماد خودباوری , توانمندی و کیفیت ::..

اتصالات پلی اتیلن

در ادامه مطلب به صورت جداگانه اتصالات پلی اتیلن و شیوه‌ی تعیین قیمت اتصالات را توضیح می‌دهیم :

قیمت اتصالات تزریقی پلی اتیلن

پائین‌ترین بها را قیمت اتصالات تزریقی  در میان اتصالات پلی اتیلن را دارند و این اتصالات، بیشتر برای کاربردهای معمولی و فشارهای کاری پائین بکار می‌روند, اتصالات تزریقی اغلب با مواد پلی اتیلن معمولی و نه چندان مناسب ( مواد ایرانی و مواد بازیافتی ) تولید میشوند و فرایند تولید آنها بگونه‌ای است که امکان وجود مشکل و اختلال در بافت آنها وجود دارد. قیمت اینگونه اتصالات به صورت لیست قیمت نیز وجود دارد و فروشندگان آنها به صورت برنامه‌ای از پیش تعیین شده آنها را تولید می‌کنند و در انبارهای خود به‌صورت دپو شده موجود دارند به این دلیل تهییه و ارائه قیمت آسانتر و از ثبات قیمتی بیشتری برخوردار هستند.

قیمت اتصالات سفارشی و مایتری

قیمت اتصالات سفارشی با قیمت لوله پلی اتیلن رابطه مستقیم دارد. اتصالات مایتری در کارخانه پارس اتیلن کیش از همان جنس لوله پلی اتیلن و با همان مواد اولیه که لوله تولید شده است تولید می‌شود و این اتصالات طبق مجموعه استانداردهای DIN 16963 تولید و عرضه می‌شود و در تمامی زوایا و اندازه‌های درخواستی مشتریان و طبق سفارش آنها تولید می‌شود. با توجه به توضیحات بالا قیمت اتصالات پلی اتیلن سفارشی را نمی‌توان به صورت لیست ارائه نمود و متقاضیان ؛ لیستی از اتصالات مورد نیاز خود را برای واحد فروش ارسال و قیمت‌ها را پس از محاسبه به همراه زمان تحویل دریافت می‌کنند.

اتصالات مایتری

قیمت اتصالات الکتروفیوژن

قیمت اتصالات الکتروفیوژن رابطه مستقیمی با نرخ ارز دارد ,قیمت این اتصالات به دلیل اینکه اکثرا و انواع با کیفیت و سایزهای بزرگ آن وارداتی می‌باشد به نرخ ازر بستگی دارد. اتصالات الکتروفیوژنی که در ایران تولید میشوند همانند اتصالت تزریقی از مشکلات عدیده‌ی فرایند تولید و مواد اولیه نامرغوب رنج میبرند و توصیه میشود در صورت لزوم از اتصالت الکتروفیوژن وارداتی با برندهای شناخته شده و دارای استانداردهای بین‌المللی استفاده شود. قیمت اتصالات الکتروفیوژن نسبت به دیگر انواع اتصالات از بهای بالاتری برخوردار است و اگر این اختلاف قیمت برای پروژه و کارفرما زیاد است (در صورت امکان و با تائید مشاور پروژه) پیشنهاد می‌شود از اتصالات مایتری که قیمت مناسبتری دارند استفاده شود که کیفیت کار خط لوله نیز افت نکند. به هر روی قیمت اتصالات الکتروفیوژن به فاکتورهای ذیل بستگی دارد : قیمت مواد اولیه, قیمت ترانزیت و نرخ ترخیص و گمرکات داخلی, نرخ امور قانونی و وجوهاتی که بنادر کشور مبدا دریافت می‌کنند, هزینه‌های تخلیه و بارگیری در بنادر کشور مبدا و بنادر کشور ایران, هزینه‌های سربار

 

قیمت اتصالات کاروگیت دوجداره

اتصالات دوجداره کاروگیت به صورت سفارشی و همانند اتصالات مایتری در لوله‌های تکجداره تولید می‌شود و از همان جنس لوله‌های تولید شده بوسیله ماشین‌آلات هیدرولیک و برنامه ریزی شده تولید می‌شوند. قیمت اتصالات لوله کاروگیت در رابطه مستقیم با قیمت لوله دوجداره کاروگیت می‌باشد و میزان زمان و مراحل جوشکاری نیز در تعیین قیمت اتصالات موثر می‌باشد.

 

قیمت اتصالات پیچی پلی اتیلن

قیمت اتصالات پیچی با توجه کابردشان در اندازه‌های کوچک و فشارهای کاری پائین از قیمت پائینی برخوردار هستند, این اتصالات عموما برای سیستم‌های آبرسانی و آبیاری زمین‌های کشاورزی و باغات استفاده می‌شود و در سیستم‌های آبیاری به تعداد زیاد مورد نیاز می‌باشند,اتصالات پیچی پلی اتیلن به صورت تزریقی تولید می‌شوند و در ایران عموما از مواد مرغوب و درجه یک جهت تولید آنها استفاده نمی‌شود و در خرید و تهییه آنها باید به برند و سابقه کارخانه تولید کننده توجه نمائید و عموما این اتصالات در بازرهای متفرقه کشور به وفور یافت می‌شود و از فروشنده حتما مدارک اصالت محصول را بخواهید , قیمت اتصالات پلی اتیلن و هرگونه محصول پلی اتیلنی نباید از قیمت مواد پلی اتیلن در بورس کمتر باشد.

اتصالات پیچی پلی اتیلن

قیمت اتصالات فاضلابی

با توسعه و ساخت شبکه فاضلاب شهری در شهرهای بزرگ و جدید میزان مصرف اتصالات دوجداره فاضلاب رشد چشمگیری داشته است و این اتصالات به صورت تزریقی و با فرم کنگره‌ای ( کاروگیت ) و تک جداره تولید می‌شوند. قیمت این اتصالات یا بالا است یا دارای قیمتی پائین است, بدلیل اینکه این اتصالات در زیر زمین و برای فاضلاب کار می‌شود و به مواد اولیه آن مستربچ رنگی ( رنگدانه و پرکننده ) اضافه میکنند و در تولید آنها از مواد اولیه مناسبی استفاده نمی‌کنند و بسیاری از تولید کنندگان نامعتبر و افراد سود جو به تولید این گونه اتصالات می‌پردازند و به بازار ارئه می‌کنند. قیمت اتصالات فاضلابی می‌تواند راهنمای شما در تشخیص و تمیز دادن محصول خوب و قابل قبول از اتصالی نامرغوب باشد.


..::پارس اتیلن کیش به کیفیت متعهد است::..

..:: اروپائی ها هم پارس اتیلن کیش میخرند ::..

از شرکتهایی خرید کنید که با کارکنان، مشتریان و محیط زیست با احترام رفتار میکنند

اتصالات پیچی پلی اتیلن

اتصالات پیچی پلی اتیلن

 

Apps Telegram iconfacebook icongoogle icontwitter iconyoutube icon