88202060 021

10

لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر

لوله پلی اتیلن 16 میلی متر آبیاری

لوله های پلی اتیلن کشاورزی و آبیاری

لوله های پلی اتیلن سایز 16 میلیمتر ( قطر اسمس خارجی )پارس اتیلن کیش با برترین مواد PE100 در کلاف های 100 , 200 و 400 متری طبق جدول استاندارد Inso 14427 تولید می گردد.

لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری عمدتا به عنوان لوله فرعی در آبیاری و انتقال آب در زمین های کشاورزی و آبیاری باغات و گلخانه ها مورد استفاده قرار می گرد و این لوله ها قابلیت نصب انواع دریچه و دریپرهای موجود در بازار را دارا می باشد و سازگاری 100 درصدی با تمامی اتصالات استاندارد را دارد.

کاربرد این لوله های پلی اتیلن 16 میلیمتر : آبیاری معمولی و انتقال آب , انواع سیستم های آبیاری قطره ای , سیستم های آبیاری تحت فشار , سیستم آبیاری بارانی و سیستم های آبیاری سنتر پیوت، لینیر و رول لاین.
روش اتصال این لوله های پلی اتیلن 16 میلیمتر در زمینهای کشاورزی و باغات , غالبا بوسیله اتصالات پیچی می باشد که البته می توان از روش جوش لب به لب (Butt Fusion) نیز استفاده کرد.

 

لوله پلی اتیلن 16 میلی متر آبیاری

لوله پلی اتیلن 10 میلیمتر مخصوص کشاورزی و آبیاری

لوله های پلی اتیلن سایز 10 میلیمتر ( قطر اسمس خارجی )پارس اتیلن کیش با برترین مواد PE100 در کلاف های 100 , 200 و 400 متری طبق جدول استاندارد Inso 14427 تولید می گردد.

لوله پلی اتیلن 10 میلیمتری عمدتا به عنوان لوله فرعی در آبیاری و انتقال آب در زمین های کشاورزی و آبیاری باغات و گلخانه ها مورد استفاده قرار می گرد و این لوله ها ( لوله پلی اتیلن ) قابلیت نصب انواع دریچه و دریپرهای موجود در بازار را دارا می باشد و سازگاری 100 درصدی با تمامی اتصالات استاندارد را دارد.

کاربرد این لوله های پلی اتیلن 10 میلیمتر : آبیاری معمولی و انتقال آب , انواع سیستم های آبیاری قطره ای , سیستم های آبیاری تحت فشار , سیستم آبیاری بارانی و سیستم های آبیاری سنتر پیوت، لینیر و رول لاین.
روش اتصال این لوله های پلی اتیلن غالبا بوسیله اتصالات پیچی می باشد که البته می توان از روش جوش لب به لب (Butt Fusion) نیز استفاده کرد.

لوله پلی اتیلن 10 میلی متر آبیاری و کشاورزی

قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری

قیمت لوله های پلی اتیلن آبیاری در بین تمامی انواع لوله های پلی اتیلن از پائینترین قیمت برخوردار است ,سایز ریز، تنوع مواد اولیه لوله پلی اتیلن آبیاری و استانداردهای سهل فرآیند تولید باعث شده است که قیمت لوله های پلی اتیلن آبیاری تفاوت چشمگیری با دیگر انواع لوله های پلی اتیلن داشته باشد. لوله های پلی اتیلن آبیاری با توجه به سایز و کاربردشان در سامانه آبیاری قیمتشان و کیفیتشان متفاوت خواهد بود.لیست قیمت لوله های پلی اتیلن آبیاری را میتوانید طی درخواستی از واحد فروش شرکت پارس اتیلن درخواست نمائید

 لوله پلی اتیلن 10 میلی متر آبیاری و کشاورزی

مزایای لوله پلی اتیلن آبیاری و کشاورزی

لوله های پلی اتیلن پارس اتیلن کیش مخصوص آبیاری . کشاورزی , با تكنولوژی مدرن آلمان تولید می شود و از مزایای بیشمار این لوله های پلی اتیلن به موارد زیر میتوان اشاره کرد :

  • مقرون به صرفه بودن و کم حجم
  • مقاوم در برابر پرتو ماورا بنفش, اسید و مواد شیمیایی مورد استفاده در کشاورزی
  • ساخته شده از بهترین مواد به منظور حصول اطمینان از کارکرد دقیق و طولانی مدت
  • بهترین انتخاب برای کشت های فصلی
  • قابليت نصب در عمق و سطح خاك
  • مقاوم در برابر كشش در هنگام نصب
  • وزن سبك
  • كمترين فضای لازم برای نگهداری در انبار

لوله پلی اتیلن 10 میلی متر آبیاری و کشاورزی

نکته : لوله های پلی اتیلن در فشار های کاری 10 , 12.5 , 16 بار به صورت کلاف تولید می گردد و لوله پلی اتیلن در باقی فشارهای کاری به صورت شاخه ی 12 متری تولید و عرضه خواهد شد. ( مثال : لوله پلی اتیلن با سایز 12 با فشار 10 بار به صورت کلاف و همان لوله پلی اتیلن با فشار 20 به صورت شاخه های 12 متری تولید می شود )
استفاده از لوله های پلی اتیلن کلاف هزینه اتصالات و زمان نصب را کاهش می دهد.

 

..:: اروپائی ها هم پارس اتیلن کیش میخرند ::..

جداول مشخصات ضخامت بر اساس استاندارد DIN8074 و استاندارد ISIRI 1331 و ISIRI 14421 برای لوله پلی اتیلن PE100 با ضریب ایمنی 1.25 و شرایط دمایی 20 درجه و 50 سال فشار کار مجاز تنظیم گردیده است.

گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات پارس اتیلن کیش

..::پارس اتیلن کیش به کیفیت متعهد است::..

از شرکتهایی خرید کنید که با کارکنان، مشتریان و محیط زیست با احترام رفتار میکنند

لوله پلی اتیلن 10 میلی متر آبیاری و کشاورزی

قیمت های لوله پلی اتیلن هم ممکن است تفاوت کند.کارخانه ای که دائماً در حال تولید است هزینه های تولید کمتری از کارخانه ای که چند روز در ماه کار می کند دارد و می تواند لوله پلی اتیلن را به قیمت بهتری عرضه کند و همچنین توصیه می شود لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن را از یک کارخانه تولید کننده معتبر تهیه کنند.

حتماً با کارخانه قرارداد منعقد کرده و مفاد آن را به دقت مطالعه و توافق نمائید.

لوله پلی اتیلن 16 میلی متر آبیاری

Apps Telegram iconfacebook icongoogle icontwitter iconyoutube icon