استخدام پاره وقت

استخدام پاره وقت پارس اتیلن کیش

شرکت پارس اتیلن کیش به عنوان برترین تولید کننده لوله پلی اتیلن و محصولات پلی اتیلنی در نظر دارد جهت حمایت از دانشجویان ,گسترش علم در سطح کشور و آشنایی هرچه بیشتر متخصصین با مزیت‌های لوله پلی اتلین و دیگر محصولات پلی اتیلنی, پایگاه اطلاعاتی جامعی از مقالات مرتبط با صنعت لوله پلی اتیلن و مقالات مفید در رابطه با رشته های مکانیک، شیمی ، پلیمر، عمران ، کشاورزی، صنایع و … را گردآوری نموده و به صورت رایگان دراختیار همگان قرار دهد.

از این رو کلیه دانشجویانی که تمایل به همکاری در این زمینه دارند می توانند با ارسال مقالات خود، به صورت پاره وقت با این شرکت همکاری داشته و علاوه بر این در مسابقه برگزیده ترین مقالات پارس اتیلن کیش شرکت نموده و برنده هدایایی نیز گردند.
البته شایان به ذکر است که مقالات بایستی متفاوت با مقالات سایت www.parsethylene-kish.com (در قسمت اطلاعات فنی سایت می توانید لیست مقالات موجود در سایت را مشاهده نمائید) بوده و درضمن نبایستی از سایت های دیگر کاملا کپی برداری شده باشد.

 » » » لازم به ذکر است که ارائه حداقل ۲ مقاله و حداکثر ۱۰ مقاله در طول هر ماه الزامیست.

 » » » مقالاتی که رابطه مستقیم با صنعت لوله پلی اتیلن ، اتصالات پلی اتیلن و منهول پلی اتیلن داشته باشند از امتیاز بالاتری برخوردار خواهند بود.

 » » » علاوه براین کلیه مطالبی که فقط و فقط مرتبط با لوله پلی اتین بوده و تکراری نباشند ( مقالاتی در حال حاضر بر روی یکی از دو سایت اصلی این شرکت قرار نداشته باشند) شامل ضریب حداقل  ۲٫۵ میباشند.

مقالات برگزیده با نام خود دانشجو در هر دو سایت www.parsethylene.com www.parsethylene-kish.com منتشر می گردد.

علاقه مندان می توانند مقالات خود را با ذکر منابع، مشخصات فردی ( نام ، نام خانوادگی ، شماره تماس ،کد ملی، شماره دانشجویی ، رشته تحصیلی و نام دانشگاه ) به همراه شماره کارت بانکی با ذکر نام بانک به پست الکترونیکی زیر ارسال نمایند.

info@parsethylene.com

همچنین نفراتی که یه صورت پاره وقت با این شرکت همکاری نمایند به طور خودکار در مسابقه برگزیده ترین مقالات این شرکت نیز شرکت خواهند نمود. جهت مشاهده جوایز این مسابقه بر روی لینک روبرو کلیک نمائید.    مسابقه برگزیده ترین مقالات